Collection: Pantry

20 products
  • Pantry basics - jasmine rice
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • A Dozen Eggs
    Regular price
    $4.40
    Sale price
    $4.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Plain flour
    Regular price
    $1.65
    Sale price
    $1.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Penne Pasta
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Spaghetti
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - self raising flour
    Regular price
    $1.65
    Sale price
    $1.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pappadums
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pack of 2 Paper Towels
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - tissues
    Regular price
    $1.10
    Sale price
    $1.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Gluten free penne pasta
    Regular price
    $3.85
    Sale price
    $3.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Nutri Grain (single serve)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    $0.83
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Sultana bran (single serve)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    $0.83
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Long life milk
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - white sugar
    Regular price
    $1.65
    Sale price
    $1.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry Basics - Vermicelli noodles
    Regular price
    $2.48
    Sale price
    $2.48
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Rice bubbles (single serve)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    $0.83
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Corn flakes (single serve)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    $0.83
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gluten free plain flour
    Regular price
    $3.85
    Sale price
    $3.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - English breakfast tea
    Regular price
    $4.40
    Sale price
    $4.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - coffee sachets
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out