Collection: Products

58 products
  • A Dozen Eggs
    Regular price
    $4.40
    Sale price
    $4.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Crumble
    Regular price
    $6.60
    Sale price
    $6.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Casserole
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Lasagne
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Massaman
    Regular price
    $15.40
    Sale price
    $15.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Stroganoff
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Vindaloo
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bolognese cannelloni
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Braised vegan lentils
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter Chicken
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter Chicken-Dairy Free
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Cacciatore
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Korma
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chickpea Casserole
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chilli con carne
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Custard single serve
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gift Card
    Regular price
    from $25.00
    Sale price
    from $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gluten free plain flour
    Regular price
    $3.85
    Sale price
    $3.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gluten free/Vegan Lasagne
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lamb Korma
    Regular price
    $16.50
    Sale price
    $16.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lasagne - gluten & dairy free
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Long life milk
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Minestrone Soup
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nachos
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • No nuts Satay Chicken
    Regular price
    $9.90
    Sale price
    $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pack of 2 Paper Towels
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - coffee sachets
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Corn flakes (single serve)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    $0.83
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - English breakfast tea
    Regular price
    $4.40
    Sale price
    $4.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Gluten free penne pasta
    Regular price
    $3.85
    Sale price
    $3.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - jasmine rice
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pantry basics - Nutri Grain (single serve)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    $0.83
    Unit price
    per 
    Sold out